OTOBÜSTE OLAN OLUYOR...

 • OTOBÜSTE OLAN OLUYOR...

  1:25

 • otobüste taciz ve kızın kurnaz oyunu

  1:00

 • desc

  KÜÇÜK OTOBÜS TAYO SEZON 1 #25 GANI HASTA OLUYOR

  11:16

  Bir kamyon hapşırma ve geri garaja Gani yolda egzoz gazları ile Gani kapsar. o motor temizleme sıvısı acı bir atış alma kamyon gördüğünde Gani çekim korkmuş olur. Genç otobüsler de çekim alıyorsanız o duyunca ertesi gün, Gani işe koşar. Gani onun mermi yaparken iyi hissetmiyorum ve sonunda yolda bayılır değildir. Neyse ki, o Hana ve Tayo sayesinde önlemek ve kaza yönetir. Geri tamir dükkanında, Gani motor temizleme sıvısı bir atış alır ve o uzak çekimleri aday olmayacağını Hana vaat ediyor.

  Küçük Otobüs Tayo Türk var! Şimdi Tayo Türkiye YouTube Kanal Türkçe Tayos şehir macera izleyebilirsiniz. o Tayo ile eğlenceli bir yolculuk olacak çünkü asýlsan! :)

 • desc

  Tayo S2 Full Episodes S2 E14-E16

  35:24

  This Tayo Season 2 compilation video has stories about Lani the Princess, Tayo the Grown-Up, and Tiny Tayo! Can Lani be a beautiful princess? Let’s help Lani to be a beautiful princess! It's way more fun than you think!

  1:15 - 12:15 #14 Lani the Princess

  12:16 - 23:15 #15 Tayo the Grown-Up
  23:16 - 34:15 #16 Tiny Tayo

  14. Lani the Princess
  The princess of a neighbouring country visits Tayo's city, and upon seeing her, Lani desires to become a princess as well. Realizing that she can never become a princess, Lani starts to become ill. To cheer Lani up, Hana suggests that the little buses treat Lani like a princess for one day. The little buses start to treat her like a princess, being at her beck and call. But since the little buses are unaccustomed to Lani acting like a princess, they eventually get angry with her. Disappointed with the little buses, Lani runs away from the garage.

  15. Tayo the Grown-Up
  Tayo is envious of the grown-up buses who can drive around until late at night and can sleep in until late in the morning. By chance, Tayo helps a grandmother car, Wizard car who turns out to be a wizard. She says she'll grant him one wish. Tayo uses his wish to become a grown-up. Tayo is happy that he can now play until late at night. But the good feeling doesn't last long. Tayo realizes the responsibilities he must take on as a grown-up bus and begins to get exhausted.

  16. Tiny Tayo
  Hana invents a machine that can shrink anything. Hana strictly tells Tayo not to touch the machine, but Tayo, who is full of curiosity, touches the machine anyway and gets hit by a mysterious ray. The ray shrinks him into a tiny toy bus. Just then, Rookie and his niece, Jinnie, visit the garage. Jinnie, who's been carrying around a toy bus, thinks that Tayo is her toy bus and takes him home with her. Will Tayo be able to return to the garage and get back to his normal size again?
  You can watch Color Songs, Wheels On The Bus, Five Little Ducks and many other songs just like LittleBabyBum, CVS 3D Rhymes, and ABCkidTV, in Tayo YouTube Channel! Watch more Tayo's full episodes, nursery rhymes, music, games and more! It’s surprise and Fun!

 • yabancı ülkede kör takdiyle kadın ellemek isteyen arkadaş başarısız oluyor

  1:12

 • desc

  Tayo S1 #25 Gani is Sick

  11:03

  A truck sneezes and covers Gani with exhaust fumes on Gani's way back to the garage. Gani becomes scared of shots when he sees the truck getting a painful shot of engine cleaning fluid. The next day, Gani runs off to work when he hears that the young buses are getting shots as well. Gani doesn't feel well while doing his rounds and eventually faints on the road. Luckily, he manages to avoid and accident thanks to Hana and Tayo. Back in the repair shop, Gani receives a shot of engine cleaning fluid and promises Hana that he will not run away from shots.

  Tayo the Little Bus YouTube Channel

  And You can watch Color Songs, Wheels On The Bus, Five Little Ducks and many other songs in Tayo YouTube Channel! Watch more Tayo's full episodes, nursery rhymes, music, games and more! It’s surprise and Fun!

 • otobüs şöförü direksiyon başında uyurken bakın nelere sebep oluyor..

  2:16

  otobüs şöförü
  istanbul
  türkiye
  trafik kazaları
  uyuma
  yatma
  abd
  almanya
  otoban

 • Direnişe Destek Olan Otobüs Şoförü . Bus Driver Supports Protesters in Turkey #occupygezi

  31

  Otobüs şoförü gezi parkı irenişçilerine destek oluyor. Bus driver protects innocent protesters by parking bus on the street Police cannot attack brutally with panzers

 • desc

  İstanbulda Yüzen Otobüs !

  2:34

  Evet İstanbulda Ağustos ile itibaren Haliç'in iki yakasına artık yüzen otobüs ile geçilecek. Gta'daki Seaways yazarak denizde yüzdürdüğümüz araba olayı gerçek oluyor gibi daha önceden almanyada da yaygın olarak kullanılan bu otobüs eğer gerçekleşirse ağustos 'ta gelecek. Amfibi model karada ve suda giden taşıt otobüs ile bir birine bağlanacak. Karadan suya girerken tekerleklerini toplayan ve gemi halini alan otobüs 5 dakikada ulaşım sağlıyor.

  Facebook:
  Twitter:
  Site :

 • desc

  Çok Güzel Hareketler Bunlar 8. Bölüm - Fordmagandus

  5:29

  ABONE OLUN:
  cokguzelhareketlerbunlar.com

  Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümü 7 Mayıs 2008'de Kanal D'de yayınlanan eğlence programı. Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda, önceleri seyirciler de puan vererek oyunlarda etkin olmuş, daha sonra ise bu uygulamadan kalkıp yalnızca skeçler verilmiştir. Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi olan Deniz Erdoğan, çok bilindik bir melodi olan Camptown Races isimli Amerikan halk şarkısına söz yazmak suretiyle programın jenerik müziğini hazırlamıştır. Ayrıca ekibin Çok Filim Hareketler Bunlar adlı uzun metraj sinema filmleri 26 Mart 2010'da gösterime girmiştir.

  Oyuncular konularını tamamen kendi yazdıkları skeçleri oynamaya başlar, her oyunun sonunda programın sunuculuğunu da yapan Yılmaz Erdoğan seyircilerin arasından çıkar ve oyuncuların performanslarının değerlendirilmesini ister. Seyirciler değerlendirirken ÇGH (Çok Güzel Hareket), GH (Güzel Hareket) gibi değerlendirmeler kullanırlar. En yüksek not ÇÇGH (Çok çok Güzel Hareket), en düşük not Yaniidir. ÇÇGH ilk kez 56. bölümde Apartman Toplantısı adlı skeçte verilmiştir. Programın akışı skeçlerin birbirini sırayla takip etmesi şeklinde sağlanır.

  Eğitim kadrosu:
  Yılmaz Erdoğan
  Demet Akbağ
  Zerrin Sümer
  Bahtiyar Engin
  Sinan Bengier

  Oyuncu kadrosu:
  Aydan Taş
  Ayça Erturan
  Ayşegül Akdemir
  Burcu Gönder
  Bülent Emrah Parlak
  Büşra Pekin
  Emre Canpolat
  Ersin Korkut
  Eser Yenenler
  Gizem Tuğral
  Gülhan Tekin
  Gülsüm Alkan
  Hamdi Kahraman
  İbrahim Büyükak
  Metin Keçeci
  Metin Yıldız
  Murat Eken
  Nazmi Karaman
  Oğuzhan Koç
  Pelin Öztekin
  Şahin Irmak
  Şevket Süha Tezel
  Zeynep Koçak

  Yapım ekibi:
  Yardımcı yönetmen: Derya Yaruç
  Yapım sorumlusu: Nazife Cantürk
  Genel koordinatör: Celal Tak, Caner Alkaya
  Müzik: Deniz Erdoğan
  Yapımcı: Necati Akpinar
  Yönetmen: Hakan Algül
  Genel Sanat Yönetmeni: Yılmaz Erdoğan

 • KÜÇÜK OTOBÜS TAYO SEZON 2 #1~26 Derleme

  4:41:42

  Sezon 2 derleme burada!

  Küçük Otobüs Tayo Türk var! Şimdi Tayo Türkiye YouTube Kanal Türkçe Tayos şehir macera izleyebilirsiniz. o Tayo ile eğlenceli bir yolculuk olacak çünkü asýlsan! :)

  Küçük Otobüs Tayo daha sezon 1 İzle

  Küçük Otobüs Tayo daha sezon 2

  Küçük Otobüs Tayo daha sezon 1& 2 Derleme

 • Oggy and the Cockroaches - Back to the past! Double Full Episode in HD

  14:24

  A witch is flying through the sky on her broomstick when her hat blows off and disappears in the clouds. She turns back and goes after it. The hat lands in Oggy’s yard…

  To subscribe to Oggy Channel, click here:

  Oggy in other languages: Oggy and the Cockroaches, Oggy et les Cafards, Oggy und die Kakerlaken, Oggy en de Kakkerlakken, Oggy och Kackerlackorna, Oggy og Kakerlakkene, Oggi ja Torakat, Oggy and Škodíci, Oggy i karaluchy, Ogis ir tarakonai, Ogi, Kass Oggy ja kurjad prussakad, Огги и тараканы, 肥貓鬥小強, 肥猫大战三小强, Oggi, Ogy

  More Top Videos here:

  Welcome to the official Oggy Youtube channel!
  Subscribe and get new episodes of Oggy and the Cockroaches every week!
  Watch tons of gags and discover lots of exclusive material: assortment of episodes sorted by theme, a grab-bag of wacky excerpts, making-of, behind-the-scenes videos… and a lot more!
  Join Oggy channel and boost your fun with Oggy, Joey, Dee Dee and Marky!!

  Oggy can also be found on these pages:
  Oggy and the cockroaches, a worldwide hit that kids and parents alike love watching together!
  He’s blue, he’s a good guy and he wouldn’t hurt a fly. Here is OGGY, the only cat the word « feline » can’t apply to. He would be the happiest of cats if three hideous cockroaches hadn’t decided to settle inside his comfortable home: JOEY, DEEDEE, and MARKY. They are ugly, stupid, nasty and determined to make Oggy’s life a misery. It’s fast, it’s crazy and it’s hilarious… it’s OGGY AND THE COCKROACHES!

 • Spiderman Policeman on Police Car Saves People! Cartoon for Kids Nursery Rhymes Songs for Children

  12:04

  More Funny Videos:

  Spiderman Doctor:

  Spiderman on Bicykle:

  Tractor with Spiderman:

  Police Bus with Spiderman:

  Spiderman with Banana Pistol:

  Spiderman on Police Car & Fire Truck:

  Policeman Spiderman on Police Car:

  Truck Coca Cola:

  Spiderman and Clown:

  Emergency Cars:

  Mini Police Car:

  Mini Car and Motorbike:

  Color Police Cars:

  Color Trucks:

  Crash Test Police Cars:

  Spiderman Policeman:

  Spiderman Farmer:

  Spiderman on Truck:

  Spiderman Bad Cop:

  Spiderman on Ambulance Car:

 • Mercedes VARIO Alkoven 1200

  2:14

  Our other channel ( Diğer Kanalımız ) :

  New video :

  New video2:


  Mercedes VARIO Alkoven 1200 / Versiyon 2 Hemen izle!

  Ve müthiş bir tasarım daha önce böyle bir tasarım ile karşılaştığınızı düşünmüyoruz.
  Bir sonraki videomuzu muhakkak izleyin. Our next video will surely follow.

 • Sex in the bus +18

  24

 • Chucky Attacks Staff In Supermarket Halloween Scare Prank In Real Life Movie

  3:54

  Hi friends:)
  HAPPY HALLOWEEN TO YOU ALL:) I was crazy Chucky and i really had fun playing him,i really scared lot's of people it was so funny,i hope you enjoyed the skit:) Love Tiana

  Snowflakes Links

  iTunes -
  Spotify -
  Amazon Music -

  Tiana the Toy Fairy

  Amazon store -

  Hi friends, you can send me mail here :)
  Toys And Me
  PO Box 10496
  NOTTINGHAM
  NG13 8QW

  CANDY & SWEETS
  ▶︎
  ORBEEZ
  ▶︎
  CHALLENGES
  ▶︎

  MY INSTAGRAM
  ▶︎
  GOOGLE
  ▶︎

  Toy in other Languages:
  खिलौने, brinquedos, ของเล่น, اللعب, igračke, đồ chơi, oyuncaklar, leksaker, juguetes, играчке, игрушки, jucării, тоглоом, leker, اسباب بازی, zabawki, 장난감, トイズ, giocattoli, mainan, játékok, צעצועים, Hračky, legetøj, speelgoed, laruan, jouets, Spielzeug, Παιχνίδια


  Toys Andme is a fun channel where i do Toy reviews and unboxing, Games and challenges.Trips and fun activities and more,i love kids YouTube Channels so i asked my dad too help me make my own! so guys can you please LIKE-COMMENT-SUBSCRIBE to my channel and help Toys AndMe Grow❤️ TIANA

 • CLASH OF CLANS IN REAL LIFE

  1:45

  An epic set of clash of clans animation skits, that are ads straight from japan! Enjoy watching these funny clash of clans animations! SUBSCRIBER HERE:

  Footage from: ClashofClans101
  Subscribe and Like for many more Clash of Clans videos to come.
  ----------------------------------------¬----------------------------------------¬-------Welcome to the KirkDoesClashofClans channel, the best place for all your clash of clans needs! From 3 Staring a village to getting over 1 million loot this is your number one stop for Clash of Clans. Subscribe, like and even comment your suggestions so we can make the channel the best to everyone's liking!

  There are so many more videos featuring on this channel including subscriber base reviews with detailed defines guides for all town halls! Make sure to check them out and apply for a base review, to achieve an awesome base and get a head start on your enemies.

  Also, I post daily let's play episodes featuring all the action that is occurring in my clash of clans base including epic upgrades awesome raids and fantastic clan wars attacks. Most importantly my clash channel has a wide variety of many different attacking strategies including cost-effective farming strategies and heart stopping trophy hunting attack plans, that creates the ultimate clash of clans experience.

  Thanks to all of my subscribers and fellow clash viewers out there, every time I hit awesome milestones I love to do ITUNES card giveaways as a thank you to everyone out there watching my channel. I am determined to bring the best clash of clans content for all my YouTube viewers out there, and thanks again to subbing to my channel! :D

 • The Robot Of Lionel Messi | Commercial

  1:41

  The kids are back at it again! But, this time, they have something bigger planned. How far would you go to stand your ground?

  Hold a pitch for 12 hours straight for your chance to #MeetMesi. All the details for you here:

  Follow the Messi Robot on Twitter:

  I don't own the video or the audio, all credits go to Ooredoo.

 • KÜÇÜK OTOBÜS TAYO SEZON 2 #15 YETİŞKİN TAYO

  9:22

  Tayo gece geç saatlere kadar etrafında sürücü ve sabah geç saatlere kadar uyuyabilir büyümüş otobüs kıskanç olduğunu. Şans eseri , Tayo bir sihirbaz olduğu ortaya çıkıyor bir büyükanne araba , Sihirbazı arabayı yardımcı olur. O ona bir dilek veririz diyor. Tayo bir yetişkin olmak için onun dileğini kullanır . Tayo şimdi geceleri geç saatlere kadar oynayabileceği mutlu. Ama iyi bir duygu uzun sürmez . Tayo o büyümüş otobüse olarak almalıdır sorumlulukları anlar ve bitkin almaya başlar.

  Küçük Otobüs Tayo Türk var! Şimdi Tayo Türkiye YouTube Kanal Türkçe Tayos şehir macera izleyebilirsiniz. o Tayo ile eğlenceli bir yolculuk olacak çünkü asýlsan! :)

  Küçük Otobüs Tayo daha sezon 1 İzle

  Küçük Otobüs Tayo daha sezon 2

 • Gumball I Darwinin Doğuşu I 1. ve 2. Bölüm I Tam Bölüm I Cartoon Network Türkiye

  21:20

  Darwin'in Watterson ailesine nasıl katıldığını merak ediyorsanız bu özel bölümleri mutlaka izleyin.

  Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma!


  Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen:


  Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et:  Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)

 • Bu güreş türkiyede olsa.ne olurdu..!

  1:06

  Surprise kanalına Abone olmayı unutmayın, iyi seyirler

 • Türbanlının otobüste kilodu belli oluyor şahane

  21

 • Çekici Tom ve Sepetli Vinç Chuck Araba Şehrinde | Araba ve Kamyon inşaat

  31:54

  Çekici Tom, çocuklara yönelik inşaat temalı bir çizgi filmdir. Tom yalnızca bir çekici kamyon değil, ihtiyacı olan tüm arabalara ve kamyonlara yardımcı oluyor. Garajında her türlü aracı tamir ediyor: itfaiye kamyonu, polis arabası, ambulans, çöp kamyonu, otobüs, buldozer, traktör, kepçe gibi inşaat makineleri, her türlü ulaşım aracı, hatta tren! Kamyonları konu alan bu çizgi film arabalara ilgi duyan oğlan ve kız çocukları için ideal!

  - Çocuklar için daha fazla kamyon çizgi filmi için abone olun:


  Disney'in Arabalar 2 filmindeki gibi çocuklar için kamyon çizgi filmlerinden hoşlanıyorsanız, bu yeni kamyon çizgi filminden de hoşlanacaksınız!

  - Çocuklar için kamyon çizgi filmlerinin en son bölümlerini izleyin:

  Araba Sehri  Çekici Tom  Devriye Aracı

 • Bus Simulator 2015 - Trailer

  2:31

  Download iOS:
  Download Android:

  Bus Simulator 2015 is the latest simulation game that will offer you the chance to become a real Bus Driver! Realistic maps, incredible vehicles, wonderful interiors will make you feel like driving a real bus! It's time to get on board and drive the bus to complete all the routes! Next-gen graphics including people animations, articulated, double and school buses will make this bus game the best on the market! Get Bus Simulator 2015 now!

  Features:
  - Realistic Maps (Los Angeles, Paris, Rome, Berlin, Alaska, etc...)
  - 15 Buses (articulated, double-decker, school, etc...)
  - Open/Close Doors button
  - Animated people entering/exiting the bus
  - Custom weather conditions in Free Ride mode
  - Locations of any kind: city, countryside, mountain, desert and snow
  - Realistic visual damage
  - Steering Wheel, Buttons or Tilting controls
  - Detailed Interiors
  - Intelligent Traffic System
  - Challenge your friends with online rankings

 • Toplulukta Deprem Oluyor Diye Bağıran Adam

  11

  Yürüyen merdivende deprem oluyor diye bağıran çılgın türk
  Deprem oluyor diye çığlık atan adam,deprem oluyor diye bağıran adam,vine,çılgınvinelar,depremvine,deprem oluyor diye bağırarak vine çeken adam,salih kurt vine çıldırmış adam çılgın vinelar çılgın komik vine türk vine halil soyletmez hakan hepcan vine salik zafer kunt vine okan bayülgen vine beyaz show vine aykut elmas vine

 • desc

  Monster School: New Student! - Minecraft Animation

  4:50

  Story : Herogirl has come into the class ! seems like Herobrine like her... too much !

  Hey guys ! i always loved the series monster school as i love redstone. I got time and learned how to animate !. I hope my subscribers will like this even though this is not redstone :3 I don´t know who was the first with this Idea but i loved it and wanted make my own episode ! Feedback always welcome, remember : its my first animation! :o If you want more animations, just write in the comments :)

  8 Bit Trap Queen Music ( Outro ) by : 8 Bit Universe

 • Minişler; Yaşasın Haftasonu Tatili! / Minişler Cupcake Tv

  6:11

  .

 • desc

  Metin Hülyanın eve gelmesi ile panik oluyor... Çifte Saadet 1. Bölüm

  2:39

  Başrollerini usta oyuncular Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert’in paylaştığı, yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği yepyeni dizi “ÇİFTE SAADET” çok yakında FOX ekranlarında başlayacak.

  Hikayesinin başlangıcı 2003 yılına uzanan Çifte Saadet, Konyalı mutlu bir çiftin hayatını ve büyük değişimlerini ele alıyor. Metin (Fikret Kuşkan) ve Perihan (Şebnem Bozoklu) genç yaştan beri arkadaş olan ve sonunda evlenip iki çocuk sahibi olan, iş bulma arzusu ile İstanbul’a gelerek küçük bir bakkal açıp kendilerine yeni bir hayat kuran bir çifttir. Hikaye Perihan’ın bir gün Bursa’ya gitmesiyle değişir. Otobüste geçirdiği bir kaza sonrası Perihan’ı kimse bulamaz, bu korkunç kazadan kurtulan da yoktur. Bu haberle sarsılan aile yıllar geçtikçe Perihan’ın yokluğuna alışır ve hayata devam etmeye çalışır. Bu korkunç olayın ardından 13 sene geçer, Metin tekrar evlenmiş ve çocuklar büyümüştür, üstelik Metin’in yeni eşi Hülya’dan (Dolunay Soysert) bir çocuğu daha olmuştur. 13 senedir geçmişe dair hiç bir bilgisi olmayan ve bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan Perihan kim olduğunu hatırlar ve evine geri döner.

  Her iki kadının aynı evde yaşamaya başlamasıyla birlikte birbirlerini evden kaçırmak için savaşmalarından ve Metin’in iki kadın arasındaki ızdırabından doğacak kimi zaman komik, kimi zaman hüzünlü hikayelerle sürüp gidecek olan “Çifte Saadet” FOX ekranlarında!

 • Chinas Super Bus gets first test run - BBC News

  55

  yollara çıktı!

  Dev gibi, altından arabalar geçebiliyor ve üstelik elektrikli... İşte Çin'in geliştirdiği, dünyanın en acayip otobüsü...

  Bundan altı yıl önce, Çin'de ilginç bir fikir ortaya atılmıştı. Altından arabaların geçmesine izin veren büyük bir otobüs, trafik sıkışıklığını azaltırken yüzlerce insanı taşımanın etkili bir yolu olacaktı. Bu kavram bugün gelişerek, minyatür bir modelden hareket eden bir cisme dönüşmüş durumda ve Hebei bölgesinin Qinhuangdao şehrinde ilk denemesi yapılmış durumda. Bu Transit Elevated Bus veya TEB (Yükseltilmiş Transit Otobüs) 300 yolcuyu taşıyabilecek olarak tasarlanmış durumda ve 22 metre uzunluğunda, 7.8 metre genişliğinde (iki şerit) ve 4.8 metre yüksekliğinde. Başka bir deyiş ile bu otobüs, var olan köprüler sebebiyle Çin'de bulunan çift katlı otobüslerden sadece çok az bir miktar daha yüksek.

  Görülebildiği kadarıyla TEB, 16 tekerlek üzerinde ilerlemekte ve sekiz çift tren tekerleği benzerleri ile yönlendirilmekte. Bu aracın 40-50 km/h hıza ulaşması gerekmekte ancak beklenenden kısa olan 300 metrelik gösterim sürüşünde bu deneysel elektrikli araç oldukça yavaş ilerledi. Bu gösterim, teknik bir denemeden ziyade kavramın geçerliliğini kanıtlama gösterimiydi çünkü buradaki aracın gerçek bir araç olduğunu söylemek pek mümkün değildi. İlerlenen 300 metrede herhangi bir trafik ışığı, yaya geçidi veya dönüş bulunmuyordu. Ancak bu haliyle bile TEB, özellikle içerisine çıkmalarına izin verilmiş olan kişileri, büyük iç hacmi ile etkilemeyi başardı. TEB'in içerisi ise, büyütülmüş bir metro vagonu gibi düşünülebilir.  CHIP OnlineHaberler

  Çin'in dev otobüsü, yollara çıktı!

  Dev gibi, altından arabalar geçebiliyor ve üstelik elektrikli... İşte Çin'in geliştirdiği, dünyanın en acayip otobüsü...

  04 Ağustos 2016 00:03

  

  Bundan altı yıl önce, Çin'de ilginç bir fikir ortaya atılmıştı. Altından arabaların geçmesine izin veren büyük bir otobüs, trafik sıkışıklığını azaltırken yüzlerce insanı taşımanın etkili bir yolu olacaktı. Bu kavram bugün gelişerek, minyatür bir modelden hareket eden bir cisme dönüşmüş durumda ve Hebei bölgesinin Qinhuangdao şehrinde ilk denemesi yapılmış durumda. Bu Transit Elevated Bus veya TEB (Yükseltilmiş Transit Otobüs) 300 yolcuyu taşıyabilecek olarak tasarlanmış durumda ve 22 metre uzunluğunda, 7.8 metre genişliğinde (iki şerit) ve 4.8 metre yüksekliğinde. Başka bir deyiş ile bu otobüs, var olan köprüler sebebiyle Çin'de bulunan çift katlı otobüslerden sadece çok az bir miktar daha yüksek.

  Görülebildiği kadarıyla TEB, 16 tekerlek üzerinde ilerlemekte ve sekiz çift tren tekerleği benzerleri ile yönlendirilmekte. Bu aracın 40-50 km/h hıza ulaşması gerekmekte ancak beklenenden kısa olan 300 metrelik gösterim sürüşünde bu deneysel elektrikli araç oldukça yavaş ilerledi. Bu gösterim, teknik bir denemeden ziyade kavramın geçerliliğini kanıtlama gösterimiydi çünkü buradaki aracın gerçek bir araç olduğunu söylemek pek mümkün değildi. İlerlenen 300 metrede herhangi bir trafik ışığı, yaya geçidi veya dönüş bulunmuyordu. Ancak bu haliyle bile TEB, özellikle içerisine çıkmalarına izin verilmiş olan kişileri, büyük iç hacmi ile etkilemeyi başardı. TEB'in içerisi ise, büyütülmüş bir metro vagonu gibi düşünülebilir.

  TEB'in başmühendisi Song You Zhou'nun WCC Daily'ye mayıs ayında söylediğine göre, eğer her şey düzgün ilerler ise bir yıl ile bir buçuk yıl arasında bir süre içerisinde aracın caddelere çıkması söz konusu. Ancak yapılan gösterime bakıldığında bunun pek inandırıcı olmadığı söylenebilir. Öncelikli olarak Song'un daha önce bir kilometre olacağını söylediği gösterimin 300 metrede durmasının sebebi neydi? Ayrıca caddelerin pek çoğunun düz olmadığı düşünülürse, hafif eğimli bir yolda ilerlerken TEB'in altındaki araçlara ne olacak? Büyük dönüşler söz konusu olduğunda ise araçların geride durarak TEB'in önce ilerlemesine izin vermelerinin şart olduğu kesin.

 • desc

  Balıkesir Edremitte Otobüs Polisi Böyle Ezdi

  21

  neleroluyor.org
  Balıkesir'in Edremit ilçesinde, Kaymakam Osman Tunç'un koruması olan polis memurunun hayatını kaybettiği kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

 • Taylan Kaya - Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi

  3:10

  Taylan Kaya - Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi

  MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN LİNKE TIKLAYIN:
  YA DA Google Play Store'a girip arama kutusuna taylan kaya yazarakta uygulamayı indirebilirsiniz.
  AŞAĞIDAKİ HESAPLARIN DIŞINDAKİ BÜTÜN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM.

  İzlesene:
  Twitter:
  Web Site:
  Facebook Profil:
  Facebook Sayfa:
  İnstagram :

 • desc

  Enes Batur Youtube Budur Şarkısı - Bak Ne Söylicem

  2:04

  Ben Enes Batur , enes batur youtube budur şarkısını bak ne söylicem ekibi hazırladı ve çok güzel bir enes batur şarkısı oldu , eğlenceli ve komik bir ndng şarkısı bence iyi seyirler!!
  Kanala Abone OL :

  Bak Ne Söylicem Abone OL :

  Serinin Bütün Bölümlerini İzle :

  Sosyal Medya:

  Facebook Sayfası ►
  Facebook Grubu ►
  Twitter ►
  İnstagram ►

  İş Teklifleri (Business) [email protected]

  ----------------------------------------­­---

  İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!

 • Gülümse Yeter 1. Bölüm - Havaalanında Kavga Eden Yasemin ve Sarp Karakolluk Oluyor

  6:50

  Ailesinin Yanına dönen Cem Havalimanında çarpışarak karşılaşıyorlar.Ancak Yaseminin hiç altta kalıcak bir tarafı olmadığı için Cem ile ağız dalaşına giriyor... Çarpışma sonrasında Yasemin kendi Tacını kırıyor fakat bu durumda Sarpı suçlamaktadır. Polise giden Yasemin ve Sarp ortada birbirlerine sataşırken polis ikisini de yolluyor.. İyi Sehirler..

  Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin gibi oyuncuların yer aldığı Gülümse Yeter dizisi, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi’nin yazdığı “Gülümse Yeter” çok yakında Show Tv'de ve WediaCorp lisansı altında YouTube'da yayınlanacak.

  وقد اتخذت الفيلم بناء MF. اردال Özyağcılar بطولة، أسلي Bekiroglu، يلماز كونتي، سيرميت يسيل، إركان سيفر Seray روك تطور دوغان الجمعية اوغور الأصل التاي وبامير حيث ابتسم نطاق ما يكفي من اللاعبين مثل بكين والأسرة على حد سواء الضحك والجمهور مع قصة مليئة بالحب المحاكة القيم gülümseterek تستعد لتقديم قصة جميلة. من إخراج سردار Gözelekli التي أدلى بها سيناريو كتبه بني Kiremitçi ابتسم كفى سيتم إصدارها قريبا جدا على العرض يوتيوب بموجب ترخيص والتلفزيون wediacorp.

  The film has undertaken the construction of MF; Erdal Özyağcılar starring, Asli Bekiroglu, Yilmaz Kunti, Sermet Yesil, Erkan Sever Seray Rock Evolution Dogan Ugur Assembly Original Altai and Pamir where he smiled enough range of players such as Beijing, family both laughter and the audience with a story full of love values weaved gülümseterek is preparing to present a beautiful story. Directed by Serdar Gözelekli made by the screenplay written by Banu Kiremitçi Smile Enough it will be released very soon on YouTube show under license and wediacorp TV.

  MF YAPIM;
  Tanınmış yapımcılarımızdan Fatih Aksoy ile ünlü televizyoncularımızdan Faruk Bayhan`ın kurduğu bir yapım şirketidir. Bir Aşk Hikayesi`nin mimarı olan MF Yapım yeni diziler için çalışmalara devam etmektedir. MF yapım başarılı kurucuları ve yetenekli ekibi ile harika bir kadro oluşturmaktadır. Amaçlarının sadece izleyicilerin beğenisini kazanmak olmadığını çalıştıkları oyuncuların da memnun kalmalarını sağlamak olduğunu açıkça dile getirmişlerdir. MF Yapım 05.02.2014 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyen Zeytin Tepesi dizisinin de yapımcılığını yapmaktadır.

  Gülümse Yeter Facebook sayfası;
  Gülümse Yeter Twitter hesabı;
  Gülümse Yeter Instagram hesabı;
  Medyapım Facebook sayfası;
  MF Yapım Twitter sayfası;
  MF Yapım web sitesi;
  Dizi Film web sitesi;

  MF YAPIM diğer kanallarımız;
  MF yapım:
  Medyapım:
  İlişki Durumu : Evli :
  Acil Aşk Aranıyor:
  Adını Feriha Koydum:
  Doktorlar:
  Umutsuz Ev Kadınları:
  Sahra:
  Aslı ile Kerem:
  Çat Kapı:
  Çocuğun Var Derdin Var:
  Dadı:
  Evli ve Çocuklu:
  Fırtınalı Aşk:
  Fikrimin İnce Gülü:
  Karadağlar:
  Tatlı Hayat:
  Aşk Oyunu:
  Belalı Baldız:
  Bir Aşk Hikayesi:
  Eve Düşen Yıldırım: гулумсе йетер следовать,пгдгьыу нуеук следовать,gülümse yeter son bölüm,gulumse

 • desc

  Hülya, Perihan ve Refikanın konuşmalarına kulak misafiri oluyor... Çifte Saadet 3. Bölüm

  2:19

  Başrollerini usta oyuncular Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert’in paylaştığı, yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği yepyeni dizi “ÇİFTE SAADET” FOX ekranlarında.

  Hikayesinin başlangıcı 2003 yılına uzanan Çifte Saadet, Konyalı mutlu bir çiftin hayatını ve büyük değişimlerini ele alıyor. Metin (Fikret Kuşkan) ve Perihan (Şebnem Bozoklu) genç yaştan beri arkadaş olan ve sonunda evlenip iki çocuk sahibi olan, iş bulma arzusu ile İstanbul’a gelerek küçük bir bakkal açıp kendilerine yeni bir hayat kuran bir çifttir. Hikaye Perihan’ın bir gün Bursa’ya gitmesiyle değişir. Otobüste geçirdiği bir kaza sonrası Perihan’ı kimse bulamaz, bu korkunç kazadan kurtulan da yoktur. Bu haberle sarsılan aile yıllar geçtikçe Perihan’ın yokluğuna alışır ve hayata devam etmeye çalışır. Bu korkunç olayın ardından 13 sene geçer, Metin tekrar evlenmiş ve çocuklar büyümüştür, üstelik Metin’in yeni eşi Hülya’dan (Dolunay Soysert) bir çocuğu daha olmuştur. 13 senedir geçmişe dair hiç bir bilgisi olmayan ve bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan Perihan kim olduğunu hatırlar ve evine geri döner.

  Her iki kadının aynı evde yaşamaya başlamasıyla birlikte birbirlerini evden kaçırmak için savaşmalarından ve Metin’in iki kadın arasındaki ızdırabından doğacak kimi zaman komik, kimi zaman hüzünlü hikayelerle sürüp gidecek olan “Çifte Saadet” FOX ekranlarında!

 • Spor yapan kızın amı belli oluyor.

  1:31

  Videonun +18 devamı Link : (Linke tıkladıktan 5 saniye sonra Skip butonuna basınız)

  Tayt giymiş kız yoga yapıyor
  Sexy kız Yoga yaparken amı belli oluyor
  Kız spor yaparken heryeri belli oluyor
  Kız spor yaparken azıyor

 • Minecraft : GERÇEK HAYAT OLUYOR #4

  5:00

  ►Ücretsiz Abone Olabilirsiniz! : ◄
  ►1.Bölümü izlemek için tıkla :
  ►2.Bölümü izlemek için tıkla :
  ►3.Bölümü izlemek için tıkla :
  ►5.Bölümü izlemek için tıkla :
  ►Minecraft Gerçek Oluyor Serisinin bütün bölümlerine burdan ulaşabilirsiniz :
  Gençler gerçekten baya uğraş sonucunda harika bir video ortaya çıkardım!Bunu isterseniz seri halinde atabilirim?.Daha fazlası için bu videoyu sevdiğinizi bize belli etmeniz yani like ve yorumlarınızı yapıştırmanız.Eğer videoyu sevdiyseniz ve hala kanalıma abone değilseniz abone'de olabilirsiniz! İzlediğiniz için Teşekkürler.
  Serinin devamı için +15.000 Like bekliyorum :D

  ►Beğendinizmi? Abone Olabilirsiniz! : ◄
  ►Facebook Sayfamız :
  ►Kişisel Facebook : ◄
  ►Videoyu Beğenip,Yorum Atıp,Paylaşmayı Unutmayın◄
  ►İngilizce altyazı çeviri : Teoman Globoder

 • Seksi Kadın Genci Baştan Çıkarıyor Ama Bakın Devamında Neler Oluyor

  2:07

  Seksi Kadın Genci Baştan Çıkarıyor Ama Bakın Devamında Neler Oluyor +18

 • Tıkla Biletall a, Al En Uygun Uçak ve Otobüs Biletini.

  59

  Hiç Oluyor mu Böyle, Sen Burda Oturmuş Kedili, Köpekli Videolar İzliyorsun. Anan, Baban, Eşin, Dostun, Arkadaşın Yolunu Gözlüyor. Tıkla Biletall' a Al Biletini. Ramazan Dediğin Sayılı Gün Unutma Sevdiklerini. Hadi! Ne Yaptın Aldın mı Biletini

 • Tayos Toy Adventure #02 Monster is coming!

  4:47

  Lani thought it was a sea turtle but..did it attack LANI?! Episode 2 is about a monster is visiting Tayo and his friends while they are on picnic. They wanted to be a friend with a seagull, but it became HUGE as it consume food! Isn't it weird? What about sea turtle? WHAT IS HAPPENING here?! Stay tuned for more fun Toy show of Tayo!

  Watch More Tayo's Toy Adventure

  Watch Tayo's Newest video of the Month

  Watch More Tayo's Meet My Friends

  Watch More Tayo Ranking Show

 • araba oyunları otobüs kamyon pikap sürmek direksiyonlu , 301

  13:14

  araba oyunları çeşitli arabaları sürdük.arabalar direksiyonlu .hangi arabaları sürdük derseniz kamyon otobüs otomobil pikap

  ovuztube çocuk kanalımıza abone olun

  oyunu oynamak isteyenler buradan indirebilir

 • Kendi şakasına kurban giden adam

  2:28

  Sevgilisine Şaka yapmak isteyen adam, sevgilisi tarafından acımasızca şakalandığını sonradan öğrenince bakın neler oluyor...
  izleville.com
  facebook.com/izleville.com

 • Başbakanımızın, 03.01.2012 Tarihli Akparti Grup Toplantısı

  6:14

  ''Aziz milletimizden özellikle rica ediyorum: Bu acı hadise üzerinden yürütülen kampanyalara, tahriklere, nifak ve fitne girişimlerine prim vermesinler. Bunların yaptıklarını biliyorsunuz. Burada olay oluyor, BDP'liler ve malum örgüt ne yapıyor- İstanbul'da, Adana'da, Mersin'de, ülkemizin değişik yerlerinde eylem yapıyor.
  İstanbul Tarlabaşı Caddesinde hareket halinde olan bir otobüsün içindeki vatandaşımızın ne günahı var- Molotoflarla otobüsleri ateşe vermek suretiyle, o insanları adete ölüm tehdidiyle baş başa bırakma hakkına nasıl sahip olabilirsin- Bunun insanı, vicdani yanı var mı- Böyle bir şeyi tanımlamak mümkün mü- İşte onun için şimdi biz molotofkokteylini de bir silah olarak yasalaştıracak bir yasayı inşallah getireceğiz. Masum bir olay değil, çok acı. Çünkü, Serap kızımızı öyle kaybettik. Daha nice yavrularımızı o molotofkokteyli neticesinde yanan otobüslerde kaybettik. Vatandaş ticaretini yapıyor. Cam çerçeve, her şey iniyor. Böyle bir hakkınız var mı, nereden alıyorsun bu hakkı, ne günahı var- Otobüs duraklarının ne günahı var- Otobüs duraklarının cam ve çerçevelerini indiriyorlar. Bunlar insanlıktan nasibini almamış, gerçekten bunlar müsvedde bile değil. Çünkü, müsvedde bir işe yarar, bunlar bu işe de yaramıyor.
  Terörle mücadele kararlı bir şekilde sürecek. Dağlarda, sınır içinde ve sınır ötesinde mağaralarda, her nerede nerelerde olurlarsa olsunlar teröristler etkisiz hale getirilecek. Bunu yaparken sivillerin mağdur olmaması için büyük bir hassasiyet göstereceğiz. Hatalardan ders çıkaracağız, yaraları saracağız ama meydanı ne teröre, ne teröristlere ne de terörün uzantılarına asla bırakmayacağız.''

 • Metinin kaçma girişimi başarısız oluyor... Çifte Saadet 4. Bölüm

  2:50

  Başrollerini usta oyuncular Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert’in paylaştığı, yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği yepyeni dizi “ÇİFTE SAADET” FOX ekranlarında.

  Hikayesinin başlangıcı 2003 yılına uzanan Çifte Saadet, Konyalı mutlu bir çiftin hayatını ve büyük değişimlerini ele alıyor. Metin (Fikret Kuşkan) ve Perihan (Şebnem Bozoklu) genç yaştan beri arkadaş olan ve sonunda evlenip iki çocuk sahibi olan, iş bulma arzusu ile İstanbul’a gelerek küçük bir bakkal açıp kendilerine yeni bir hayat kuran bir çifttir. Hikaye Perihan’ın bir gün Bursa’ya gitmesiyle değişir. Otobüste geçirdiği bir kaza sonrası Perihan’ı kimse bulamaz, bu korkunç kazadan kurtulan da yoktur. Bu haberle sarsılan aile yıllar geçtikçe Perihan’ın yokluğuna alışır ve hayata devam etmeye çalışır. Bu korkunç olayın ardından 13 sene geçer, Metin tekrar evlenmiş ve çocuklar büyümüştür, üstelik Metin’in yeni eşi Hülya’dan (Dolunay Soysert) bir çocuğu daha olmuştur. 13 senedir geçmişe dair hiç bir bilgisi olmayan ve bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan Perihan kim olduğunu hatırlar ve evine geri döner.

  Her iki kadının aynı evde yaşamaya başlamasıyla birlikte birbirlerini evden kaçırmak için savaşmalarından ve Metin’in iki kadın arasındaki ızdırabından doğacak kimi zaman komik, kimi zaman hüzünlü hikayelerle sürüp gidecek olan “Çifte Saadet” FOX ekranlarında!

 • Arka Sokaklar - Tunç Sorguda

  4:56

  Torbacı, Tunç'un çantasına poşet bırakınca, sorgu odası şenleniyor.

 • İstanbulda Otobüste Tacize Uğrayan Kadın

  2:56

 • Türbanlı Kadın Kocasını Tahrik Ediyor 2016

  31

 • desc

  Otobüste taciz ve kadının intikamı 18

  2:24

 • desc

  2025 Yılında Mercedes Tır Sürüşü böyle olacak!

  3:02

  Websitemiz: otosorucevap.com
  Facebook Sayfamız: facebook.com/otosorucevapcom
  Twitter Sayfamız: twitter.com/otosorucevapco

 • Miraculous || LadyBlack / Volume 1

  1:50

  ENGLISH
  Hello everyone !

  ALMOST 1 after months of absence , I returned with Volume 1 of ladyblack !
  I hope you enjoy it and good viewing !

  **
  history :
  Ladybug and Black Cat Have completed their mission, Black Cat goes before détransformer leaving only ladybug .
  The butterfly also want to Send His akumas . Ladybug is making progress and is akumatizee . Butterfly orders him to retrieve the black cat and kill the miraculous . It executes but the task is far from easy ...

  INFOS :
  -Clips : Miraculous Ladybug
  -Music: The Chainsmokers - Don't Let Me Down (Illenium Remix)
  -Date:15/06/2016
  -Program: SVP 13
  ---
  FRENCH

  Après PRESQUE 1 mois d' absence, je vous retrouve avec le volume 1 de ladyblack !
  J'espère que ça vous plaira et bon visionnage !

  **
  histoire :
  Ladybug et Chat Noir ont terminé leur mission , Chat noir s'en va avant de se dé transformer laissant seule Ladybug.
  Le papillon en profite pour envoyer son akuma . Ladybug est prise de cours et est akumatizee . Papillon lui ordonne de récupérer le miraculous de chat noir et de le tuer . Elle s'exécute , mais la tâche est loin d'être facile ...

  INFOS :
  -Clips : Miraculous Ladybug
  -Music: The Chainsmokers - Don't Let Me Down (Illenium Remix)
  -Date:15/06/2016
  -Program: SVP 13

  /!\CLIPS OF LADIESOFMIRACLE USED /!\

Share Playlist

Advertisements